BIRMINGHAM CITY vs. SOUTHAMPTON 1-0

06. 03. 2009 | † 20. 11. 2012 | kód autora: GB1

Dalši zápas Birminghamu doma, a já se klidně dál povezu na vítězné vlně.

Birmingham ve středu porazil zaslouženě Bristol 1-0 a podle trenéra domácích to byl vůbec nejlepší zápas, který Blues v této sezóně odehráli. Díky tomuto vítězství se posunuli na 2. místo zaručující přímý postup do EPL. V tomto výkonu budou chtít určtě pokračovat i s mladíky ze Southamptonu. Trenér McLeish ale stále nemůže počítat se spoustou hráčů. Obránci Ridgewell, Murphy, Traore a Parnaby, záložníci O'Connor a Agustien, a útočníci McFadden a Phillips zůstávají stále zranění. Nejistý je i start obránce Jaidiho, který si přivodil lehké zranění právě v zápase s Bristolem.

I Southampton své poslední utkání vyhrál a bylo to již 3tí utkání v řadě, kdy si odnesl všechny tři body. Nečekaně lehce si venku poradil s Norwitchem (0-3) a dokázal tak, že venku hraje mnohem lépe než doma. Fanoušci Saint tak doufají, že se blízká na lepší časy, a že se tým dokáže ve druhé lize zachránit. Trenéru hostů budou chybět dlouhodobě zranění McLaggon, Svensson, Pulis, Thomas a White. Chybět bude i Lee Holmes a nejistý je start klíčového holandského obránce Saijse. Naopak hrát bude záložník Lallana, kterého trenér v úterním zápase šetřil.

Jaxem již napsal, povezu se na vítězné vlně, a protože v zápasech s Birminghamem padá hodně málo gólů, věřím že se to bude opakovat i tentokrát. Mladíci ze Southamptonu sice mají velice dobré brejky, ale já věřím, že to tam Skácel a spol ani jednou netrefí. Za střední vklad možná zkusím i výhru domácích. GL.


Doporučené tipy:

under 2,5 @ 1.79 Pinnacle 7/10

Birmingham  @ 1.96 Pinnacle 5/10


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.